Jesteś tutaj

stara plaza

Obrazek użytkownika ewa
Wysłane przez ewa w wt., 07/08/2018 - 11:17

wita Was serdecznie,

 

jestem poznanianką,  będąc nastolatką większość wakacji spędzałam w Trzciance, i tak mnie jakoś naszło, wróciłam do historii starej plaży, Wiem, że wiele tam sie zmieniło bo byłam, ale mam ogromna prośbę czy wiecie w którym roku powstała na starej plaży restauracja  albo może nazwać to barem UROK i w który została wyburzona.

Bardzo dziekuje za odpowiedź

serdecznie pozdrawiam

Ewa z Poznania

Opisuje Pan wiele zdjęć jako pochodzące z prywatnych zbiorów Pana Bronisława Majewskiego. Razem z Bronkiem kończyliśmy podstawówkę na Chopina, potem On TS, ja LP, po latach spotkaliśmy się w 1975r. pod jednym dachem wydziału montażu Fabryki Samochodów w Tychach, pracując w innych działach. Spotykaliśmy się na co dzień w pracy, czasem towarzysko po.. Ja z Tych wyjechałem w 2003r. Wiem, że Bronek zoastał emerytem FSM, z miejscowyej prasy, że  sukcesami działał w fotografii,...Jeżeli ma Pan z Nim kontakt proszę Go pozdrowić! Z pewnością skojarzy mnie.

Dziękuje za komentarz! Oczywiście przekazałem go bezpośrednio (poprzez e-mail) do Pana Bronisława.

To dzięki jego uprzejmości, większość z tych starych zdjęć była już (5 lat temu) publikowana na stronie Trzcianka.info Niestety ze względu na poważne problemy z przestarzałym oprogramowaniem (cms) strony i musiałem ją zarchiwizować. Teraz na prośbę mieszkańców Trzcianki, powoli przywracam te zarchiwizowane na serwerze zdjęcia. Mam nadzieję, że ożywią one czyjeś wspomnienia a może i nawet skłonią do refleksji nad tym, co juz bezpowrotnie przeminęło.

To samo zasugerowałem Bronkowi Majewskiemu w dzisiejszej, miłej, wspomnieniowej rozmowie...., jest szansa,że Bronek "wygrzebie" i pozwoli opublikować, lub sam opublikuje:)) 

Facebook nie jest indeksowany przez wyszukiwarki internetowe, więc zdjęcia tam umieszczone zobaczy tylko mała zamknięta grupka osób. MariuszAga mam zadanie dla Ciebie / Was: Znajdź na Facebooku jakieś konkretne informacje o restauracji Urok na starej plaży .... Nie będąc członkiem zamkniętych grup.

wrzucić to i owo co na ,, TW" było wrzucone. Tylko muszę znowu album pożyczyć. Będą lata tuż po wojnie jak i te z okresu PRL-u . Szkoły , ZHP i.td.  Co do TW - tak to bywa jak administrator robi regulamin grupy a póżniej sam go łamie. Choć poznałem tego administratora osobiście ( jest ode mnie starszy ) to sądzę ,że to co robi jest bardzo dziecinne. No cóż jego . Jego sprawa. Mnie tam nie ma i nigdy już nie będzie.

Strony

 

Reklama