Jesteś tutaj

Sylwester w Trzciance

Czy w tym roku w naszym mieście będzie jakaś impreza sylwestrowa? Np. koncert w Parku 1. Maja lub chociaż pokaz fajerwerków o północy?

Wywiad: w wPolityce.pl Ks. prof. Cisło ostrzega: "Albo chrześcijaństwo, albo będziemy chodzić grzecznie do meczetów". https://wpolityce.pl/kosciol/373922-ks-prof-cislo-ostrzega-albo-chrzesci... A w sumie czym się różni chodzenie do kościoła czy meczetu, do świątyni prawosławnej, ewangelickiej, do synagogi, do świątyń mormonów, Adwentystów Dnia Siódmego i wielu innych wersji..przecież we wszystkich modlą się do tego samego Boga..,bo wszystkie te religie monoteistyczne są tożsame.. ten sam BÓG, nazywany inaczej, te same wartości, przedefiniowane na potrzeby nowego odłamu, tylko przesunięte w czasie powstania: najpierw judaizm, (Mojżesz, Dekalog), z tego chrześcijaństwo,(Jezus, Ewangelie) potem na ten wzór islam, (Mahomet, Koran)..!! Wykorzystują to księża i duchowni, ale też świeccy fanatycy, (w tym szczegółnie cyniczni politycy), wszystkich odłamów dla własnych, najczęściej biznesowych, czyli politycznych i zarobkowych celów!...A BÓG patrzy z góry i się śmieje z naiwnych ludzi..!!!

PS. Próbowałem w/w, mój komentarz zamieścić w niby "wolnym" portalalu, który zamieścił wywiad, (znaczy: wpolityce.pl, redagowanym przez znanych wazeliniarzy obecnej władzy, tzn.braci Karnowskich,bez powodzenia..tam są zamieszczane TYLKO SŁUSZNE i popierające tezę wywiadu komentarze.Wnioski, a tam... sami wyciągnijcie!!

Na TYM polega WOLNOŚĆ wg pis: możesz pisać co chcesz, możesz mówić co chcesz..pod warunkiem, że będzie to zgodne z NASZĄ pisowską wizją.., amen

Nawet nie pytam, czy to co napisałem rozumieją Tom, czy greg, o innych fanach pis nie wspomnę,.. za trudne dla nich, intelektualnie za słabi, no ciemny lud.... nie ma wytycznych..

Mimo wszystko życzę im Dosiego Roku...

Napisałem: "Nawet nie pytam, czy to co napisałem rozumieją Tom, czy greg, o innych fanach pis nie wspomnę,.. za trudne dla nich, intelektualnie za słabi, no ciemny lud.... nie ma wytycznych.." greg, pisząc to co napisałeś,..niestety potwierdziłeś powyższe..:((( Istnieje duże prawdopodopieństwo, że tego postu też nie zrozumiesz,..mam nadzieję, że z takimi "tuzami" intelektu pis szybciutko padnie..tndb!!

Ano, "szanuj innych a inni będą szanowali ciebie",..może doczekam, że bardziej światła część pis, będzie tak postępowała,..przykład chamstwa i skurwysyństwa Richarda Czarneckiego, aktualnie pis,: ("Mam za złe to, że pani Thun wystąpiła w niemieckiej propagandówce. Był to antypolski film, który kojarzy mi się z propagandą III Rzeszy, jak mam być szczery. Ekranizacje hitlerowców także były skierowane przeciwko Polsce", Otóż Pani Thun mówiła nie o Polsce, tylko o szkodliwej polityce pis, a to nie to samo!!!, jednak nie daje tej nadzieji, nikt z pis nie zaprotestował, znaczy są tego samego zdania, obrzydliwe to jest!!!

No, Tom, greg i paru innych. : powiedzcie, czy się z Richardem Czarneckim zgadzacie, czy nie....czy się zgadzacie z tym co powiedział Wasz wódz..jk., (post sailor wyżej)..My się określamy!! A wy!!? Tu nie wystarczą zarzuty "lewactwa", tu chodzi o zwykłą przyzwoitość!..Stać was prawaccy żołnierze pis na tę odrobinę przyzwoitości?.....czekamy!!!!

"Jak bieda w kuchni to można zawsze odgrzać kotlety" i pojechać na emocjach -  co mam ci powiedzieć? Nie "podnieca" mnie poziom dyskusji naszych liderów partyjnych zarówno tych z lewej i z prawej strony, swój wybór opieram o inną analizę.  

Trzecia Rzeczpospolita to jeden wielki przekręt - nie mający nic wspólnego z przyzwoitością i właśnie do tego trzeba sie odniesć, a nie "stawiać zasłonę dymną"...

Poniżej materiał który ci może wiele przypomni...

https://www.youtube.com/watch?v=EvsU_WO8Cjo

https://www.youtube.com/watch?v=4CXDiXmK60I

Strony

 

Reklama