Jesteś tutaj

Tolerancja

Obrazek użytkownika Tomek
Wysłane przez Tomek w śr., 11/04/2018 - 08:38

Czy, my Polacy mamy problem z tolerowaniem innych poglądów, religii i innego stylu życia?

"Zapis eksperymentu społecznego - przez jeden dzień uchodźcy, gej, muzułmanin i Żyd piekli polski chleb powszedni w jednej z osiedlowych piekarni. Następnie ludzie, którzy normalnie kupują tam chleb zostali zaproszeni na zaplecze, żeby spróbować, jak on smakuje. Czy jego smak się zmienił, przez to, że upiekł go ktoś inny niż zwykle? Oto co się wydarzyło w piekarni. Dowiedz się więcej o akcji i spróbuj upieczonego przez nich chleba na: naszchlebpowszedni.pl"

W takim mieście jak Trzcianka czy innym tej wielkości i z tą mentalnością nikogo to nie interesuje. Wiem to po sobie. O czym gadać, jeśli nauczyciele którzy uczą dzieci maja mentalność z 19 wieku

w firmie jaka dba o to aby nie było nienawiści pomiędzy nami Polakami a innymi narodowościami.I powiem Wam,że nie ma jej. Pracuję z gejami ,lesbijkami ,muzułmaninami. W pracy są też ,,Prawdziwi Polacy" Ale i oni nie napadają nie szkalują innych ludzi o innej orientacji seksualne, wyznaniowej.Być może wydorośleli, a może też zrozumieli ,ze to im chwały nie przynosi.

Jeden z moich znajomych tak pokochał Polskę,że zapragnął tu zostać na stałe.Pracował  w Hiszpani,Portugali,Francji,Niemczech, Wybrał Polskę. Jest z Maroka.Jest muzułmaninem i dzięki niemu mogłem poznać tak inną religię jak i zwyczaje dotyczące jedzenia.

 

 

Reklama