Jesteś tutaj

Trzcianeckie aplikacje na telefon

Obrazek użytkownika Tomek
Wysłane przez Tomek w pon., 01/07/2019 - 11:18
aplikacjana telefon Trzcianka

Od jakiegoś czasu, z Googlowego sklepu Play (https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.trzcianka) pobrać można oficjalną aplikacje Gminy Trzcianka.

Aplikacja to oferuje (zgodnie z opisem):

"Aktualności, wydarzenia i powiadomienia
Aplikacja oferuje błyskawiczny dostęp do gminnych aktualności i wydarzeń. Dzięki niej otrzymasz powiadomienia o sytuacji kryzysowej, terminie wywozu odpadów czy konieczności zapłaty podatku"

Czy jest przydatna? Sami to osadźcie :)

Mnie osobiście podobają się komunikaty i ostrzeżenia meteorologiczne, co do aktualności i wydarzeń ... bez komentarza :(

Kolejną aplikacją, która działa w naszym mieście to appka od pizzerii Azteka (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.restaumatic.s.pizzeria...) czy wiedzieliście, że w Trzciance można zamówić pizze online ;)

Czy znacie jeszcze jakieś nasze lokalne aplikacje na telefon? Czy korzystacie z nich?

Zapraszam do dyskusji na ten temat.

Kolejna działająca w Trzciance to aplikacja BLISKO. Lista aktywnych nadawców dla miejscowości:

Child Alert
Jakość powietrza - wielkopolskie
Komenda Główna Policji
Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu
Wyłączenia prądu

https://www.sisms.pl/rejestracja/nadawcy/56317/Trzcianka

Ogólnie rzecz biorąc ciekawa inicjatywa z tymi aplikacjami, bo dostajemy powiadomienia na komórkę, ale ... jeśli chodzi o aktualizacje informacji to szkoda gadać.

Co do nowej aplikacji Gminy Trzcianka bardzo podobają mi się ostrzeżenia meteo np. o zbliżającym się gradzie niestety reszta funkcji mało aktualna i mało przydatna.

Rozmowa z Burmistrzem Miasta i Gminy Trzcianka, Panem Krzysztofem W. Jaworskim na temat wykorzystania aplikacji obywatel.mobi w komunikacji z mieszkańcami. Czy w czasie pandemii aplikacja obywatel.mobi ułatwia komunikację między urzędem, a mieszkańcami? Jak obecna sytuacja wpłynęła na pojawienie się nowych funkcjonalności? Czy po powrocie do „normalnego funkcjonowania” urząd nadal będzie z nich korzystał?

Film wraz z opisem pochodzi z YouTubowego kanału: netkoncept.com .sp. jawna

 

Reklama