Jesteś tutaj

TRZCIANKA PO WYBORACH SAMORZADOWYCH

Pyl i wrzawa kampanii wyborczej opada. Mamy nowego burmistrza K.W.Jaworskiego i nowego Przewodniczacego Rady Miejskiej Adriana Haluszke. Te osoby to zmiana pokoleniowa i ufam, iz tez jakosciowa na w/ w stanowiskach oraz nowa koalicja w Radzie Miejskiej Trzcianki tj PSL TFO I KO. To dobra podstawa dovrealizacji pomyslow nowego burmistrza w kierunku rozwoju miasta i gminy Trzcianka w sferze gospodarczo - spolecznej. Jednak wybor nowych viceburmistrzow Pana Putyrskiego i Pani Wisniewskiej budza moje watpliwosci. Mam nadzieje, ze nowy Burmistrz realizujac zlozona kbietnice przestrzegania transparentnosci w samorzadzie trzcianeckim uzasadni swoj wybor. A w/w osoby poprzez swe decyzje i dzialania -ktore bedziemy mogli sledzic jako mieszkancy - rozwieja moje watpliwosci.

 

Jakie sa wasze wrazenia, przemyslenia powyborcze m.in. na w/ w temat?

 

Licze na ciekawa dyskusje bez wycieczek personalnych.

Moim zdaniem Pan Putyrski do dobry wybór, zajmuje się w urzędzie sprawami  jak to nazwał  Pan nowy Burmistrz " twardymi " jest fachowcem i to gwarantuje moim zdaniem ciągłość prac remontowo- budowlanych w naszym mieście, natomiast Pani  Dominika, no cóż Pan Jaworski był zastępcą Pani Wiśniewskiej wTrzcianeckim  Domu Kultury , więc teraz role się odwróciły i będzie Pani Wiśniewska  zastępcą swojego niedawnego zastępcy Można i tak.

Pani Dominiką Wiśniewska nigdy nie pracowała w Trzcianeckim Domu Kultury ( którego nie ma). Pan Jaworski również.

Nie oceniajmy przedwcześnie. Pożyjemy, zobaczymy - dajamy szansę "nowej władzy".

Myślę, że wszyscy są świadomi aktualnych potrzeb na Trzcianeckim podwórku.

Wg mnie:

- plan zagospodarowania na kilka następnych lat

- infrastuktura drogowa tam gdzie jej nie ma

- nadal uważam, że przydłabyo by się zainwestować w rozwój naszym maluczkich - dodatkowe zajęcia językowe z innych języków niż angielski w ramach zajęć szkolnych

- basen - już czas, nie park rozrywki ale po prostu basen na miare naszych możliwości i budżetu 

- udrożnienie naszych ulic - pora dogadać się z PKP i z powrotem przywrócić ul. Kolejową.

- zmodernizować ul. Kasprowicza 

:)

 

Reklama