Jesteś tutaj

TRZCIANKA W ŚNIEŻNYM PUCHU - STYCZEŃ 2017 CZ. 2 (OSTATNIA)

Zdjęcia wykonane przez Arkadiusza Pieńkowskiego w dniach od 3 do 18.01.2017 w Trzciance 

ZDJECIA WYKONANE APARATEM SONY CYBER - SHOT DSC - W270

(Poland - Wielkopolska Północna)

 

Miłego oglądania a jak najmniej hejtowania.

Hejtowaniem nazywasz sytuację, w której ktoś powiedział "sprawdzam"?
Przecież to takie proste - odpowiedz po prostu: "Nie, nie kradnę niczyjej własności intelektualnej, zadbałem o odpowiednie zgody i wypełniłem procedury".
Masz z tym problem?

Odnoszę się do cz. I, bo jak słychać w czasie projekcji wyżej załączonego filmiku pobrzękuje tam muzyczka, którą raczej można używać za free.
 

Bardzo ciesze się, ze moje filmy, zdjecia podobaja sie. Oczywiscie licze sie z tym, ze nie musza podobac sie wszystkim. Robie to spolecznie czyli 100% za darmo jako Lokalny Patriota. A muzyka wykorzystywana w tych filmach ma tylko uatrakcyjnic ogladanie moich zdjęć zawartych w filmach. I nie zarabiam na tych filmach na youtube ani gdziekolwiek. Dlatego zgryzliwośc gekko traktuje wylącznie jako chęc dokuczenia i być może próbe zniechęcenia do robienia dalej zdjec przedstawiajacych piekno Ziemi Trzcianeckiej. Każdy z krytykantów moze robic tez zdjecia. Panowie z Urzędu Miejskiego też robią - ale oni robia to za kase a ja za darmo. Czyzby to komus nie podobalo sie? Monopolu na robienie zdjec przedstawiajacych Ziemie Trzcianecka chyba jeszcze uchwala ani innym aktem prawnym nie wprowadzono w Trzciance...?

Mam swiadomość, iz moje zdjęcia są jedne lepsze a drugie gorsze. Ale cały czas uczę się robić je jak najlepiej. Wszystkich Pozdrawiam i zachęcam do dalszego ogladania moich filmow i zdjęć.

Rób sobie dalej zdjęcia, jeśli Ci to sprawia przyjemność. Poddałeś je ocenie i ja wyraziłem swoją. Nie zachwyciłem się jak inni i tyle.

Podniosłem inny temat związany z Twoją twórczością i tutaj poległeś całkowicie.
Uważasz się za doświadczonego fotografika i producenta filmików a okazało się, że stąpasz na granicy bezprawia, więcej nawet - z Twoich odpowiedzi wynika, że tę granicę przekroczyłeś.
Nie ma znaczenia, że robisz te filmiki społecznie i że na nich nie zarabiasz. Ważne, gdzie je publikujesz. Jeśli robiłeś to nieświadomie - chwały Ci to nie przynosi. Ważne, byś dalej tak nie postępował.
I tylko na to chciałem zwrócić uwagę. Tak trudno przyznać rację? 

 

Reklama