Jesteś tutaj

TVP-PiS a dobro wspólne.

Obrazek użytkownika Asbachlt
Wysłane przez Asbachlt w sob., 12/08/2017 - 23:32

Ostatnim czasie parę razy z rzędu oglądałem telewizję publiczną i to co się tam dzieje to jakaś paranoja.Sluchajac co oni tam gadają można wywnioskować że każdy kto  myśli inaczej jak PiS i ich zwolennicy to zdrajcy narodu polskiego.A Kod to zbieranina synów córek i wnuków byłych sbków .Do studia TVP  zapraszają  przeważnie ludzi związanych z Pisem często  dyskusje w wlasnym kółku wzajemnej adoracji wygląda to żałosnie.Nie wiem czemu tak się dzieje że rzadko przychodzą do TVP  ludzie innych poglądów.A jak już ktoś przyjdzie to zeby nie kamery to oczy by wydrapali .Spirala nienawiści jaka jest nakrecana w naszej publicznej telewizji przeciwko innym Polakom jest niebywale  skandaliczna i niebezpieczna.Moim zdaniem za żadnych rządów jeszcze tak źle nie było.

Ubolewam,że TVP nie wykupiła praw do transmisji Mistrzostw Świata w Londynie. Można śmiało powiedzieć,że to kompromitacja.Nie było 1,5 miliona złotych? Żenada. Natomiast pozostałe programy jak najbardziej rzetelne, chociaż z założenia mają reprezentować punkt widzenia aktualnie rządzącej władzy. Tak było za PO i PSL. Tak będzie później. Teraz to niektórych razi? Obłuda.

A zastanawiałeś się dlaczego nie stać TVP na transmitowanie MŚ?Odpowiedź wyjdę się być bardzo prosta ponieważ oglądalność spadła a dlaczego spadła bo TVP nie jest rzetelna i niesamowicie stronnicza jak za żadnych rządów.Gdby było inaczej dziś ogladalbys w TVP MŚ.Wyniki finansowe TVP są druzgocace  to są fakty a nie żadna obłuda.

O to dowód chamstwa w TVP-pis.

https://wiadomosci.wp.pl/roza-thun-oburzona-opuscila-studio-tvp-info-615...

Ale muszę....Skąd się takie tłuki biorą,..jak TOM, i ci tzw. dziennikarze i wielu innych,..kasa?, wrodzony idiotyzm, (jak u Szwejka), czy zimna, cyniczna aktywność na tego typu forach, za pieniądze oczywiście, najlepiej podatników, pewnie to ostatnie jest najbardziej prawdopodobne!! Za parę lat, ci aktywiści pewnie będą się tego wstydzić, próbować ukryć, jednak internet PAMIĘTA.. znajdziemy was..nie będziemy was zamykać, rozstrzeliwać, tylko pokazywać: to oni, żołnierze pisu..na ich widok wielu zrobi..no zrobi to co zrobi.. wielu splunie, ja też....

No pewnie, jeśli nabierasz się na newsy z "aszdziennika" to gratuluję inteligencji. Zastanawiam się jak tacy ludzie mogą żyć normalnie w społeczeństwie, przecież Ciebie by 4 latka okradła.

I jeszcze pozujesz na wielkiego znawcę mediów, no wstyd kto ci może zaufać?

I kto to mówi?

Medialny przepływ informacji we współczesnym świecie sprzyja różnego rodzaju nadużyciom, chociaż słowo „nadużycie” nie jest zapewne do końca celne w przypadku AszDziennika. Zmyślając newsy, twórca serwisu Rafał Madajczak – jak sam mówi – komentuje rzeczywistość. I z jednej strony zawstydza poważne media, a z drugiej w zabawny sposób unaocznia absurdy otaczającej nas rzeczywistości.

Polecam cały artykuł o AszDzienniku: http://www.spidersweb.pl/2014/02/aszdziennik-ten-serwis-robi-prawdziwa-f...

W życiu trzeba mieć DYSTANS do wszystkiego, bo jeśli NIE to zostaje mam tylko zaślepienie i zacietrzewienie jak w Pańskim przypadku?

Geniuszu a czym dziś różni się TVP w przekazie iformacji  od najgorszych brukówcow?Tego już niedostrzegasz.Brak jakiegokolwiek komentarza z twojej strony na obecną działania TVP  można potraktować jako zgodę i przyzwolenie na tą chorą sytuację.

Strony

 

Reklama