Jesteś tutaj

Usa i Nato, czyli najwięksi terroryści świata w Polsce

Obrazek użytkownika Szlachta
Wysłane przez Szlachta w czw., 12/01/2017 - 21:24

Czyli, nie masz pojęcia o geopolityce ani historii. Podaj jeden przykład gdzie obecność wojsk największych terrorystów na planecie (USA i NATO) przyczynili się do lepszej przyszłości ?

To są zbrodniarze którzy już wielokrotnie poświęcili swoich by uzasadnić wojnę. Lusitania, Pearl Harbor, zatoka Tonkin, 9/11 i końca nie ma.

A Rosja największym wybawicielem? Aniołem dobroci i pokoju? Ale skomuszenie. Tragedia. Aleppo, Syria, miliony imigrantów w Europie to perfidna robota największego terrorysty świat Putina. Bawcie się dalej.

Ukraina? To amerykańska prowokacja dzięki Wiktorii Nuland, Soros i zatrudnionych płatnych morderców. Majdan został przejęty przez USA, a KRYM był nie do oddania zachodnim terrorystom. Allepo? Podziękuj Obamie i Clintonowej, Najgorsi włodarze którzy robią z Busha 1 i 2 geniuszów mimo że byli kompletnymi idiotami i zbrodniarzami wojennymi razem z Rumsfeldem, Cheney, i zdrajcą Mccain.   Immigranci to sprawa Obamy, Clinton, Soros, i Merkel. Coś jeszcze? Czerwonych tabletek mam cały stos.

Armia Macierewicza to całkiem niedawno armia Siemoniaka, Klicha, Szczygła czy Sikorskiego. Nie rozumiem więc tych wędrówek po nazwiska. Nie jestem zwolennikiem PiSu ani obecnej "znanej" opozycji. Armia za czasów Maciara to ta sama armia za czasów PO. Czy więc to co ma Macierewicz to nie czaem zasługa 8 lat władzy szlachty z PO?

 

Odpowiadając na pytanie. Nie czuję się bardziej bezpieczny z powodu Amerykanów.

Będę się czuł bardziej bezpiecznie gdy władza odda nam to co zabrali komuniści zaraz po wojnie - prawo do posiadania broni palnej.

 

Reklama