Jesteś tutaj

Wójt Gminy Czarnków usłyszał prokuratorskie zarzuty

Obrazek użytkownika Tomek
Wysłane przez Tomek w śr., 08/11/2017 - 07:15

"Prokuratura Rejonowa w Trzciance postawiła Wójtowi Gminy Czarnków zarzuty popełnienia dwóch przestępstw dotyczących przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków oraz sprawstwa kierowniczego wobec podległego pracownika urzędu...

Sprawa ma swój początek w 2015 roku, kiedy to Gmina Czarnków zleciła firmie budowlanej z Czarnkowa wykonanie remontu elewacji oraz schodów wejściowych do budynku wielorodzinnego w Zofiowie, który stanowi mienie komunalne gminy. Szybko okazało się jednak, że wykonano jedynie remont schodów. O remoncie elewacji mieszkańcy budynku w Zofiowie nawet nie słyszeli."

Cytat pochodzi z artykułu: http://www.dzienniknowy.pl/wiadomosci/1334,wojt-gminy-czarnkow-boleslaw-...

Jest jeszcze tyle publicznych prac np.drogowo-chodnikowych do sprawdzenia? Moim zdaniem to Trzcianeckie ZLECENIA przejdą do historii polskiej zaradności. Musimy tylko cierpliwie poczekać do końca kadencji?

To znaczy, że masz wiedzę nt. prac zleconych przez miasto i zapłaconych a nie zrealizowanych przez zleceniobiorcę?    I nic z ta wiedzą do tej pory nie zrobiłeś? Czy tylko poprostu  tak lubisz sobie pospekulować?

W swojej wypowiedzi nawiązuje do zleceń których wykonawcą, podwykonawcą lub dostawcą towaru jest zawsze ta sama uprzywilejowana firma.

Swoją drogą Greg gdyby nie twoje koneksje z urzędem, to może i ktoś potraktował by twoje wypowiedzi poważnie. A tak, no cóż?

Masz urzędowe dojścia to wytłumacz nam wszystkim, dlaczego na nowych trzcianeckich osiedlach ludzie chadzają po kolana w błocie? Dlaczego nie kładziecie się asfaltu, nie robi się kanalizacji i oświetlenia? Wiesz czemu? Bo tego nie da się zrobić z betonowej kostki brukowej!

W Trzciance i gminie są zlecenia i pieniądze ale tylko na kładzenie kostki. Nie wierzysz? Sprawdź stronę naszego urzędu na Facebooku! A przekonasz się w co i jak się tu inwestuje.

nie wiem o jakie koneksje i z kim mnie pomawiasz? ostrzegam - brniesz w tym temacie za daleko.

Natomiast jeżeli masz sugestie/pomysły co do poprawy infrastruktury komunikacyjnej w mieście, zgłoś to najlepiej w formie wniosku formalnego radnemu z własciwej komisji wówczas będzie to przedmiotem dyskusji na najbliższej sesji. Jak chcesz coś zmienić to nie gadaj tylko działaj...t

ps.

a plotkujemy "na pudelku" :)

Greg nie rób siebie i z innych idiotów każdy  widzi co się dzieje i jak w tych wszystkich inwestycjach ma się dobrze wiadomą firma.Ale przyjzie czas rozliczeń i podsumowań.

 

Reklama