Jesteś tutaj

Wandale znów w akcji.

Obrazek użytkownika Damiano
Wysłane przez Damiano w czw., 24/11/2016 - 20:48

Tośmy się nacieszyli piękną wiatką na PKP. Nie skomentuję, bo nie mam już słów na takie coś. Czyste kur****wo bez sztucznych barwników.

Fot. Maciej Poznański

 

Szczerze mówiąc, to ta wiata w takim staniei tak wygląda dużo lepiej niż cały "dworzec" PKP które nawet nie przypomina stajnię w najlepszym stanie ha ha. I wszystkie wieśnaiki teraz będą przeżywać, ze ich przystanek został zdewastowany. Ja p.........

Rozumiem, że gdyby pan MGlover kupił sobie Mercedesa S-klasy i postawił na parkingu zapełnionym wyłącznie zardzewiałymi Wartburgami i "kredensami", to też mógłbym przyjść z jakimś kwasem, obryzgać karoserię, żeby rdza naszła i powiedziec, że w tym stanie jego merc i tak wygląda lepiej niż Wartburg sąsiada. Wandalizm jest wandalizmem, niezależnie od otoczenia w jakim znajduje się jego "ofiara". Chciałbym np., jeżeli nie ma szans na uruchomienie kasy, aby chociaż automat biletowy stał. Takie obrazki dowodzą, że nawet na to nie ma już sensu wydawać, bo zaraz by zniszczono. Jestem tego niemal w 100% pewien. Jest to antyspołeczne zachowanie, które przez zdrowe tkanki powinno być piętnowane. 

 

Reklama