Jesteś tutaj

Woda dla bogaczy

Obrazek użytkownika Asbachlt
Wysłane przez Asbachlt w sob., 14/05/2016 - 09:01

To co dzieje  się od czasu panowania obecnego burmistrza i rady miejskiej z miejskimi podatkami i opłatami zaczyna się w głowie nie mieścić.Dochodzimy do jakiegoś skrajnego absurdu i głupoty.Aby zrealizować różne inwestycje w mieście i gminie Trzcianka Burmistrz i radni wywindowali nam takie opłaty że to szok.Ostatnio np.za  wodę że chyba na zachodzie już jest Taniej.Wspolczuje tym wszystkim  emerytom, rencistów i rodzinom wielodzietym bo to w szczególności ich dotyczy.I to wszystko po to żeby burmistrz mógł się pochwalić na koniec swoiej kadencji ile ja to nie zrobiłem.Tylko że burmistrz z radnymi powinni sobie zadać pytanie czy taki rozwój gminy nie upokarza najbiedniejszych..

Obecny burmistrz jest prawdziwym polskim Polakiem i wie co robi... Biało-czerwona drużyna w sprawie dobrej zmiany wystartowała.... 500 plus wzięte, więc niemarudzić... w trakcie realizacji: darmowe leki dla emerytów, kwota wolna od podatku, podwyższenie stawki godzinowej za pracę. Dobrobyt wdziera się w nasze życie :/

Jeżeli dotąd burmistrz nie próbował ukryć zmian i inwestycji, wykonywanych przy wykorzystaniu nepotyzmu., kolesiostwa to nie rozumiem zdziwienia, że miasto i gminę traktuje jak prywatny folwark.

Biedni i uczciwi ludzie i tak nie będą domagać się swoich praw., godność im niepozwoli.., będą próbowali żyć coraz skromniej... A inwestycje - pięknie prezentują osiągnięcia i gospodarność władzy.. Jakim kosztem ???  Rzygać się chce !!!

 

 

Reklama