Jesteś tutaj

Wszyscy na Lubu!!

Obrazek użytkownika maciek
Wysłane przez maciek w czw., 08/06/2017 - 15:45

17 czerwca Lubuszanin rozegra jeden z najważniejszych meczy w swojej histori. Nasi piłkarze zmierzą się z drużyną z Ostrowa Wielkopolskiego, stawką meczu będzie awans do III ligi!!
Wspomóżmy dopingiem naszych chłopaków, pokażmy siłe Trzcianki!!
Spotykamy się 17 czerwca o godzinie 15 45 na trzcianeckim TERMINALU gdzie ze śpiewam na ustach udamy się wspierać naszą drużynę!!
III liga III liga MKS!!

Proszę o przekażywanie informacji dalej!!

Byłem na tym meczu..z jednej strony młodzi ludzie na boisku..i jedni i drudzy starali się na ile starczyło kondycji, umiejętności… jak to w piłce nożnej, by wygrać! Nasi walczyli, przegrali, taki jest sport. Byłem za ogrodzeniem, tam wszyscy się cieszyli z dobrych zagrań.., komentowali nieudane, po prostu kibicowali.., nieznany mi facet po pierwszej bramce ściskał mnie jak starego znajomego…, kibicowali..ze mną też…., ale.. na stadion przyszła też grupa, ja wiem, w dawnym słownictwie określano by ich jako chuliganów, dziś określa się ich jako prawdziwych kibiców, patriotów…., jak oni kibicowali?..wulgaryzmy, zadymianie stadionu, chamskie hasła, część nieźle nawalonych, dla nich mecz nie był ważny,..wstyd dla Trzcianki…, Tak to odebrałem.., nie tylko ja, ale i wielu stojących za płotem..wiem co piszę, tak mówili!! I ty maciek im dziękujesz?, żenada..!

mamy po prostu inne wyobrażenie o KULTURZE I ISTOCIE KIBICOWANIA.....PEWNIE TAKI JEST ŚWIAT.. jednak pozostaję przy negatywnej ocenie TWOJEJ grupy.. mnie się race, zadymianie i towarzyszące tym akcjom teksty i zachowania nie podobają i już..! Nikt jeszcze w racjonalny sposób nie przekonał mnie, ze to ma związek z tym co się dzieje na boisku ani, że to jest element dopingu..! Ale lubię Lubuszanina i zawsze z uwagą śledzę ich wyniki. Życzę im powodzenia w kolejnym sezonie!

Strony

 

Reklama