Jesteś tutaj

Wybieramy nowego burmistrza

Obrazek użytkownika 1974
Wysłane przez 1974 w sob., 11/11/2017 - 11:21

Wielkimi krokami zbliża się koniec kadencji obecnie nam panującego burmistrza. W międzyczasie obecna partia rządząca przygotowuje ustawę zabraniającą pełnienie funkcji burmistrza przez wiele karencji. Czas zatem zastanowić się kto realnie mógłby zastąpić naszego obecnego włodarza.

Tylko bardzo proszę, dyskutujemy poważnie i merytorycznie. Darujcie sobie takie kandydatury jak panowie Łuczak czy Gawrych. Może znajdzie się jakiś kandydat który zadba nie o siebie a o nasze miasto i jego mieszkańców.

Po obejrzeniu sesji, stwierdzam że radny Krzysztof Jaworski daje radę. 

Najważniejsze to byc uczciwym wobec siebie i swoich zasad, mieć własne zdanie i myśleć samodzielnie. 

Reszta sama się układa, ludzie to zauważą i docenią. Prędzej czy później!

Zgadzam się z Tobą. KJ, mimo nieco biernych 3 lat wobec pewnych spraw , zasługuje na szansę. 

Należy jednak rozmawiać  z mieszkańcami - wyborcami, że "ładniewyglądanie"  KC i pseudojedność RM to być może hipokryzja. Ostatnia sesja pokazała , że własne zdanie jest niewskazane.  Młodym KJ, WN AH natychmiast zarzucono "rujnowanie zgody" .  Przykre jest, że dla niektórych radnych korzystne jest stanowisko "potakiwaczy". 

Nasz burmistrz - lider Prawa i Sprawiedliwości w Okręgu przyzwyczaił się, że nikt mu się nie stawia i teraz każde zdanie odrębne, któregokolwiek z radnych jest dla niego szokiem...

Smutne jest pouczanie radnych z mównicy i traktowanie ich jak gówniarzy..., a takie traktowanie zgubiło już niejedną "starą" wydrę!

Być może to dla niektórych byłaby rewolucja, ale uważam, że czas na młodych! Wśród moich znajomych coraz częściej pada kandydatura na idealnego burmistrza który ogarnąłby temat ... Ciekawe tylko, czy Krzysztof W. Jaworski zamierza kandydować o ten urząd? Jeśli tak, to ma mój głos!!!

Zapowiadają się ciekawe wybory w walce o fotel burmistrza Trzcianki.

  Widzę że burmistrz Czarnecki idzie w zaparte w głoszeniu nieprawdy jak to nic nie robiono w poprzednich kadencjach za czasow burmistrza Kupsia.Ma facet tupet Tym razem na spotkaniach konsultacyjnych w sprawie powiatu w Łomnicy.

Ale obserwując FB  b.burmistrz Marek Kups osobiście odpowiada Czarneckiemu na ten stek bzdur.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=130628171218071&id=100028126...

Panie Czarnecki niech się Pan nie ośmiesza.

Spotkania "konsultacyjne" to czysta ignorancja... wyuczone formułki powtarzana w każdej miejscowości. Żadnych merytorycznych odpowiedzi na zadane pytania o finanse, koszty, pracowników (bo tu nie chodzi o budżet tylko o prestiż chyba)! Cały czas tylko "Czarnków bierze dla siebie więcej" "Tylko będąc powiatem możemy walczyć o szacunek", "Kiedyś tak było i teraz też powinno tak być". Noszzzz szok! I jeszcze te gadki "Jak ja coś obiecam to zawsze dotrzymuję słowa, trzeba tylko walczyć z tymi co się sprzeciwiają, żeby nie przeszkadzali". A jak już wszyscy zgromadzeni posłusznie kiwają głowami pada hasło "zaklęcie" - a teraz porozmawiajmy o tym co u was do zrobienia... Drogi, budynek straży, nowy plac zabaw? A co tam chceta!  Bo wiadomo, że za poprzedniej władzy na wsie szło 2% budżetu gminy !!! ale teraz jestem ja i ja wam załatwię, bo dobry włodarz ze mnie... 

Sory ale dla mnie to jest czysta kampania, ciekawe jaki kit pójdzie jak się okaże, że z tym nowym powiatem to nie taka prosta sprawa... 

Dziś walcec nawet gruszki na wierzbie obieca.Do tego demokracja,wynory mu się nie podobają 'bo mogą mu" przeszkadzać w rzadzeniu" rece opadają.Moze niech najlepiej wyda rozporządzenie  że wybory się nie odbędą he.A miara byc pokora i umiar a jest cwaniactwo i arogancja.

Strony

 

Reklama