Jesteś tutaj

Wybory Samorządowe 2018.

Obrazek użytkownika Asbachlt
Wysłane przez Asbachlt w ndz., 03/06/2018 - 19:57

Czas najwyższy założyć temat związany z zblirzajacymi sie wyborami samorządowymi.Mija dwa lata kiedy do władz doszla partia która w mojej opinii nigdy rządzić nie powinna.Ale taka jest demokracja rządzi ten kto bardziej przekona do swoich programów wyborczych i tu pełną zgoda.Tylko z tą różnicą że obecna opcja polityczną łamie standardy demokracji zawlaszczajac wszystkie sobie instytucje państwowe upolityczniajac sady prokuraturę SN i TK  niszcząc ich niezawisłość.Mam nadzieję że naród nie pozwoli na dalszą dewastacji państwa.Teraz Pis chce zniszczyc samorządy.Jezeli Pis wygra wybory samorządowe to pis da. Zobaczcie jakiej Polski chce b.prokurator w stanie  wojennym obecnie poseł PiS Stanisław Piotrowicz. https://wiadomosci.wp.pl/awantura-na-spotkaniu-z-piotrowiczem-pan-byl-op....

Slowa Piotrowicza to moiej opini próba i zapowiedz zastraszenia zakneblowania wolnych  mediów.Czy na pewno takiej Polski chcemy?

Docierają do mnie dziwne informacje. Niby były burmistrz Krzysztof Czarnecki może zostać starostą. Dziwne jest to, że brany jest pod uwagę (jeśli to prawda) człowiek, który domagał się likwidacji tego powiatu.

No i po zawodach mamy nowego burmistrza i radę.Tetaz muszą zakasac rękawy i do pracy.Dlaczego na sesji nie było Czarneckiego bo gdyby się okazało że rzeczywiście był w Czarnkowie na sesji to byłby to skandal.A jeżeli powodem jego nieobecności na dzisiejszej sesji były inne przyczyny to czy nie powinismy je znać?Nie było by jakichkolwiek  domysłów.

Nie jest tajemnicą, że mialem dość hipokryzji i nonszalancji poprzedniego burmistrza i namawiałem publiczne do zmian. Niestety od wyborów w Trzciance nic nie zmieniło się na lepsze a nowy burmistrz jest tylko bezkrytycznym kontynuatorem tego co zaczął poprzednik. Uważam, że obecny burmistrz jest pod dużym wplywem swojego zastepcy i nie podejmuje samodzielnie decyzji. Przepraszam za otwartą krytykę ale wciąż uważam że powinno sie dyskutować o poczynaniach naszych urzędników. Duże nadzieje na pozytywne zmiany wiąże z faktem pojawienia się w urzędzie nowej Vice. Być może "Krzysio" ( jak nazywają mieszkańcy obecnego burmistrza) pod wpływem  opinii publicznej udowodni, że jest Krzysztofem który samodzielnie i odważnie patrzy nie tylko w swoją przyszłość?

Strony

 

Reklama