Jesteś tutaj

Wyniki głosowania drugiej tury wyborów w Trzciance

2 tura w Trzciance

62,35% Trzaskowski 37,65% Duda  Frekwencja 65,71%

źródło informacji: facebook.com/krzysztofwojciechjaworski

Trzeba obalić krzywdzącą opinię o mieszkańcach małych miast i wsi – zwłaszcza gminy Trzcianka. Dyżurni celebryci krajowi mówią, że wieś to bastion PiS, ciemnota i zacofanie. Duże, inteligentne miasta głosowały bowiem na dublera - Trzaskowskiego. Przykład naszej gminy obala ten socjologiczny fałsz. Zdecydowana większość inteligencji gminy Trzcianka głosowała na inteligentnego Trzaskowskiego. Można powiedzieć dzisiaj śmiało – miasto i gmina Trzcianka inteligencją stoją! Dolinę Krzemową trzeba u nas stworzyć. Inteligencja Trzcianki zdecydowanie wybrała inteligentnego dublera Trzaskowskiego. Ale trzciancka wieś to już przeszła samą siebie. Trzaskowski tyle im dał i naobiecywał, że pozostał tylko inteligentny wybór. I tak – inteligencja wsi wybrała: w Białej – Trzaskowski wygrał, w Siedlisku Trzaskowski – wygrał, w Rychliku Trzaskowski – wygrał nokautem, w Niekursku wygrał.  Tylko w poczciwej Łomnicy, Nowej Wsi i Przyłękach wygrał Duda - ten, co naprawdę coś dał. Czyli – Trzaskowski wygrał zdecydowanie. Wieś trzcianecka uwielbia Trzaskowskiego, za to, co jej dał, czyli - nic.

Inteligentni celebryci zdruzgotani wynikiem wyborów – zamiast wyjeżdżać za granicę powinni przyjechać do naszej gminy. Jest w czym wybierać - inteligentnie.

P.s. Najbardziej wzruszające sceny z pobytu w Trzciance inteligentnego dublera Rafała Trzaskowskiego to skandująca za plecami Rafała uczennica klasy szóstej - "Mamy dość!Mamy dość! Mamy dość!" oraz młoda mamusia z dzieciątkiem na ręku przy boku Trzasakowskiego, która właśnie odebrała 500+ od Prezydenta Dudy...

zarówno Tom, będąc żołnierzem pis, jak i jego zwierzchnicy (na Nowogrodzkiej w W-awie), a także jego wielbiciele są w Trzciance postrzegani jako "inteligentni inaczej", 1974, trzeba uwzględnić tę poprawkę,..oni nie specjalnie odróżniają: inteligencję od INTELIGENCJI, A TO WSZAK zupełnie coś innego.

 

Reklama