Jesteś tutaj

Wyzwiska w szkole

Obrazek użytkownika Kropik
Wysłane przez Kropik w śr., 16/05/2018 - 19:41

Witam wszystkich Forumowiczów. Po miescie krąża pewne informacje, że syn naszej Pani wiceburmistrz w trakcie zajęć z Doradztwa Personalnego w sposób obrazliwy i ponoć wulgarny  zwracał  się do uczniów szkoły prawdopodobnie w Rychliku. Czy ktoś posiada informację na ten temat ? Czy to kolejna ciemna sprawka naszej Pani wiceburmistrz, która została zamieciona pod dywan.

Serio? Doradztwo Personalne? Wolał bym, całe dnie spędzać na nudziarskich lekcjach religii niż żeby mi Pan B. doradzał personalnie... Wracając do tematu gość specjalnie rozgarnięty jeśli chodzi o relacje międzyludzkie nie był nigdy więc może mu się po prostu coś wymsknęło?  

Jesli chodzi o relacje miedzyludzkie to rozgarniety nie jest jak matka bumelantka, ktora wymaga od tylko od innych niz od siebie przykladem jest szczucie dyrektorow na pracownikow podleglych placowek na pracownikow, ktorzy maja swoje zdanie. Tu nalezy w tej sprawie porozmawiac np.  dyrektor MZN czy SP 3 itd. Kolejnym przykladem sa konkursy niekiedy wygrywane przez osoby, ktore sie na nie wstawily jak w grudniu 2013 wygrany przez obecnego radnego KWJ, ktoru nie przybyl w terminie. O takowej sytuacji z tym konkursem nie wiedzial nawet sam Burmistrz Czarnecki, ktory sam anulowal jego wyniki by uniknac skandalu.

Witam! Zamieszczając tego typu informacje wypada najpierw sprawdzić, czy są prawdziwe. Po pierwsze nie ma w szkole podstawowej takiego przedmiotu. Po drugie opisane zachowania w Szkole Podstawowej w Rychliku  nie miały miejsca. Jest to zwyczajne pomówienie. Mieszanie dzieci do kampanii wyborczej jest żenujące. Pozdrawiam.

 

Reklama