Jesteś tutaj

Zamach terrorystyczny w Polsce?

Obrazek użytkownika 1974
Wysłane przez 1974 w wt., 20/12/2016 - 13:55

Wczorajsze berlińskie wydarzenie skłania do refleksji, w jakich czasch przyszło nam żyć? Czy i w Polsce możemy spodziewać się ataków terrorystycznych? Jak bardzo trzeba mieć wyprany mózg przez religię by targnąć się na życie własne i innych?

cyt: 1974: "jak bardzo trzeba mieć wyprany mózg przez religię by targnąć się na życie własne i innych?" Warto by zastanowili się nad tym przesłaniem nasi politycy, PROBOSZCZOWIE, O BISKUPACH NIE WSPOMNĘ, tak myślę!!!! Masz RACJĘ!!!!! "1974"

 

 

 

 

 

 

To co się stało w Berlinie to niewątpliwie wielki dramat.Cala zjednoczona Europa powinna bezlitośnie walczyć z terroryzmem. Ale wmawianie nam przez obecnie rzadzacych że jesteśmy bardziej bezpieczni bo nie mamy u siebie tylu co w Europie zachodniej obcokrajowców zajezdrza rasizmem jest w mojej opinii nieodpowiedzialne. 

 

 

 

 

 

 

Spodziewać się należy zawsze i wszędzie. Owszem, póki co, wciąz nie jesteśmy celem pierwszoplanowym. Im trudniej jednak będzie w tych "głównych" punktach uderzyć, tym bardziej zwiększy się ryzyko wystąpienia takich zjawisk u nas. Europa dawno przestała być taka, jaką znaliśmy kilkanaście, choćby, lat temu Przede wszystkim trzeba zachować zdrowy rozsądek, mimo wszystko. Nie możemy, jako naród, okazywać po sobie paniki, nie mniej nie warto oddawać się też złudnemu wrażeniu, że "nas nigdy nie ruszą, bo..." i tu opcji na dokończenie zdania jest mnogo :)   Problem leży w tym, że Europa nie może lub zwyczajnie nie chce (ukryty interes?) skutecznie walczyć z problemem. Wymyśla się jakieś komiczne półśrodki ratunkowe w imię poprawności politycznej. Namierzać i - jeśli jest potrzeba - eliminować. Nie pierd***ć się z nimi jak z pijanym Ziutkiem, co kurę ukradł. Niestety. Gorzka prawda. 

Zarzucę trochę teorii spiskowych!

Dlaczego narody chętnie przyjmują uchodźców, godzą się władze na szczycie i dają przyzwolenie na masowe mordy (Francja, Włochy, Niemcy). Przecież co chwilę dochodzi do zamachów. Kierowcy, którzy jeżdżą na tirach mówią o tym, że co tydzień dochodzi do jakiś akcji.

Informacje, jakie docierają do nas, i jakie mogą być emitowane w publicznych mediach to zaledwie kilka procent tego co się dzieje. Niewygodne informacje, są usuwane z internetu a nas straszą kolejnymi "epidemiami" dla zmiany tematu.

Czy ktoś kiedykolwiek słyszał o "programie depopulacji" ? defacto działa on już od X lat, lecz nieco się "ustabilizował" i sprowadzenie "bandy terrorystów" do europy miało to ruszyć - i ruszyło.
Jak napisałem na wstępie są to "teorie spiskowe", więc każdy niech podchodzi do tego jak chce. :)

Dobrze mówi Kolonko. To nie Ruskie nam zagrażają. "Wróg nadejdzie z północy - przypłynie wpław jak poczuje dobrobyt" I z Zachodu i z południa też nadejdzie.

Mam nadzieje tylko, że nikt u nas nie będzie wtedy rozdawał opasek "nie gwałć mnie" ani nie mówił, że trzeba się do tego przyzwyczacić. Nasi dziadkowie walczyli z ruskimi i z Niemcami. Kto wie co za kilka lat będzie czekać nasze pokolenie. Może trochę przesadzam. A może i nie. Przyzwyczajajmy się powoli do tej myśli.

Albo odpłyńmy razem z Francuzami, Szwedami i Niemcami w tej pokrętniej chorej ich ideologii. Kwiatów u nas dużo. I kolorowej kredy też.

 

 

Reklama