Montaż Klimatyzacji Gdańsk - Optymalny Komfort w Gorące Dni

Gdańsk, miasto o bogatej historii i dynamicznym rozwoju, każdego lata staje przed wyzwaniem wysokich temperatur, które mogą utrudnić codzienne funkcjonowanie. Jednym z najlepszych sposobów na radzenie sobie z upałami jest montaż klimatyzacji Gdańsk, która zapewnia nie tylko optymalną temperaturę, ale także komfort i zdrowie dla mieszkańców i odwiedzających. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na profesjonalny montaż klimatyzacji w swoich domach, biurach i miejscach publicznych.

Forum:

Rewitalizacja dawnego cmentarza ewangelickiego

Embedded thumbnail for Rewitalizacja dawnego cmentarza ewangelickiego

Z parkiem Artura Grottgera w Trzciance wiąże się ciekawa historia. Ponad sto lat temu na jego terenie znajdował się ewangelicki cmentarz. Pochowani byli tam ówcześni mieszkańcy miasta oraz ludność pochodzenia tatarskiego. Później mogiły zostały rozebrane, a część pochowanych ekshumowano. Nekropolię przekształcono w osiedlowy park...

Cytat pochodzi z artykułu: Kiedyś był tu cmentarz, dziś jest park

Film pochodzi z YouTubowego kanału: Telewizja Asta

PRACOWNIK INWENTARYZACJI

Obrazek użytkownika Katarzyna
Wysłane przez Katarzyna w wt., 21/05/2024 - 15:44

Kategoria ogłoszenia :

Pomoc przy inwentaryzacji - oferta pracy tymczasowej

Termin: 22.05.2024r.

OBOWIĄZKI:

- liczenie towaru
- dbanie o czystość stanowiska pracy
- orientacyjne godziny pracy: (o rzeczywistym zakończeniu decyduje kierownik inwentaryzacji)

WYMAGANIA:

- dyspozycyjność dnia 22.05.2024r.
- umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
- pełnoletniość
- komunikatywność i odpowiedzialność

Dzień bez Śmiecenia – codzienne, małe kroki prowadzą do korzystnych zmian

Odpowiedzialne zarządzanie odpadami jest jednym z fundamentów troski o ochronę środowiska naturalnego. Statystyki mówią same za siebie – z roku na rok jako społeczeństwo wytwarzamy coraz więcej śmieci. Obchodzony 11 maja Dzień bez Śmiecenia to doskonała okazja do refleksji nad obowiązkami wobec przyrody oraz do podejmowania konkretnych działań na rzecz jej ochrony.

Dzień bez Śmiecenia (World non-waste Day) to święto, którego celem jest upowszechnianie prawidłowych zasad gospodarowania odpadami, promowanie proekologicznych postaw i ochrony środowiska. Zostało zainicjowane przez młodzież z kilkunastu krajów w ramach międzynarodowego programu „Europejski Eko-Parlament Młodzieży”. I – jak pokazują statystyki – były i są ku temu podstawy.

Forum:

Strony

Subskrybuj trzcianka.info RSS