Jesteś tutaj

PRACA MŁODSZY OPERATOR MASZYN DRUKU CYFROWEGO - Grzępy k. Czarnkowa

Interak to jedna z największych firm poligraficznych w Polsce. Nasz zespół stanowią specjaliści w swojej dziedzinie, zainteresowani pogłębianiem swojej wiedzy. Naszym pracownikom dajemy możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego i osobistego. W związku z intensywnym rozwojem, firma uzupełnia zespół specjalistów różnych dziedzin i obecnie prowadzi rekrutację na stanowisko:

MŁODSZY OPERATOR MASZYN DRUKU CYFROWEGO

Zakres obowiązków:
• druk zleceń produkcyjnych zgodnie z planem produkcji
• terminowe wykonywanie zleceń
• obsługa techniczna maszyn
• okresowa kontrola jakości
• utrzymywanie maszyny w gotowości do pracy poprzez systematyczną konserwację

Oczekujemy:
• wykształcenia min. średniego
• biegłej umiejętności obsługi komputera
• gotowości do pracy w systemie zmianowym
• dokładności, sumienności i umiejętności pracy w zespole
• dodatkowym atutem będzie znajomość technologii druku oraz znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej podstawowym

Oferujemy:
• system szkoleń przygotowujący do objęcia nowego stanowiska
• dofinansowanie do różnych form zajęć sportowych
• stabilne zatrudnienie
• możliwość rozwoju zawodowego
• dojazdy do pracy firmowym autobusem (z okolicznych miejscowości)

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres rekrutacja@interak.pl. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Pozostały czas: 79%
06/10/2018 (1 miesiąc)