Jesteś tutaj

Praca Monter - Serwisant

Obrazek użytkownika irek
Wysłane przez irek w czw., 07/02/2019 - 10:08

Firma PCnet Computer S.C. poszukuje pracownika na stanowisko - Monter - Serwisant

Obowiązki:

  • Montaż i naprawa instalacji RTV
  • Montaż i naprawa instalacji CCTV
  • Montaż i naprawa systemów SSWIN, SSP
  • Montaż i naprawa sieci LAN
  • Montaż i naprawa instalacji elektrycznych
  • Sprzedaż, ofertowanie

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność,
  • dokładność i rzetelność,
  • zaangażowanie oraz kreatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie, inicjatywa w działaniu,

uprawnienia SEP będą dodatkowym atutem.

Praca na cały etat, zarobki od 2500 do 2800 brutto.

Jeśli jesteś zainteresowany / zainteresowana:

prześlij CV na adres praca@pcnet.com.pl wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Treść zgody:

"Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji, ale nie dłużej niż 2 lata od daty wysłania aplikacji."

Dodatkowo informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Pozostały czas: 83%
08/04/2019 (1 miesiąc)