Jesteś tutaj

14.01.2019 G. 18:00 SWIATELKO DO NIEBA KU CZCI ZABITEGO PREZYDENTA GDAŃSKA PAWŁA ADAMOWICZA

ABY UCZCIĆ PAMIEĆ ZABITEGO WCZORAJ 13,01.2019 W GDANSKU NA SWIATELKU DO NIEBA PREZYDENTA GDAŃSKA PAWLA ADAMOWICZA PRZEZ NOZOWNIKA MY MIESZKAŃCY TRZCIANKI I OKOLIC SPOTKAJMY SIĘ PRZED HALA SPORTOWO - WIDOWISKOWĄ O GODZ. 18:00.

ODDAJMY MU CZEŚĆ I ZAPROTESTUJMY WOBEC SZERZENIA MOWY NIENAWISCI PRZEZ POLITYKOW A SZCZEGÓLNIE PRZEZ PIS, MEDIA RYDZYKA I TVP PIS I HEJETOW W NECIE.

CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI. OBY TA SMIERC NIE BYŁA DAREMNA.

DOSYC DZIELENIA POLAKOW NA LEPSZY I GORSZY SORT.
DOSYC SZERZENIA MOWY NIENAWISCI PRZEZ MEDIA RYDZYKOWE, TVP PIS I BRAKU INICJATYWY KOSCIOLA W SZERZENIU MILOSCI BLIZNIEGO A BYCIE PRZYSTAWKA PARTII PIS.

BADZMY TAM RAZEM

PRZED HALA SPORTOWO - WIDOWISKOWA W TRZCIANCE NA Ul. ZEROMSKIEGO 

14.01.2019 G. 18:00

jak powinien brzmieć w/w tekst...? Czego tam brakuje? Pochwały dla bandyty? Ma pan odwagę niech pan napisze tę pochwałę!! W pańskim środowisku ta pochwała jest dość powszechna..., niestety :(((((

Panie mgr, historyku z wykształcenia, nauczycielu historii naszej, trzcianeckiej młodzieży..Napisz pan i wyoślij nam pan czego w tekście pana Pieńkowskiego brakuje..:. Pochwały, braku zrozumienia, współczucia..dla sprawcy bandyckiego czynu w Gdańsku.., śmiało, bez ogródek, jak na porządnego "patriotę" przystało..

Powściągliwość - tego w obliczu tragedii mi brakuje Arku. Niepotrzebne wstawki w kierunku nielubianej władzy i mediów. Ochłoniesz i przyznasz mi rację. "Przyjazne i "pełne miłości" wstawki anonimowego znawcy od wszystkiego litościwie pominę. 

Obawiam się, ze Arkadiusz nie ochłonie. Nie ma takiej, nawet najtragiczniejszej okoliczności, która mogłaby ostudzić jego często irracjonalne zacietrzewienie. Mowa nienawiści to niestety godna pożalowania domena polityków również tych z opozycji, czy jak kto woli - totalnej opozycji - to tak na marginesie. Niestety, u co  niektórych pamięć celowo jest wybiórcza. Największą ironią jest fakt, iż tak wielu rozpisuje się i deklaruje konieczność zakończenia nienawiści, hejtu - jednocześnie w tej samej wypowiedzi zionąc jadem nienawiści i powodując jej pogłębianie.HIPOKRYZJA W NAJCZYSTSZEJ POSTACI. Ludzie, opamiętajcie i się i zrozumcie,że to zjawisko nienawiści zaczyna się na naszym podwórku i wcale nie trzeba daleko szukać. Nie ukrywam, że sam miewam zapędy by dać ujść emocjom i komuś najzwyczajniej dowalić, ale nie tędy droga...

Ciało z trumną zostało wystawione w Europejskim Centrum Solidarności a co nie ma jeszcze synagogi w Gdańsku.

Arek ma rację stała się rzecz straszna na oczach całej   polski zamordowano człowieka należy się stanowczo przeciwstawiać ludziom którzy dziś tą nienawiść podsycaja.Najgorsze jest to,ze robi to obecna wlsdza w wsópludziale z nacjonalistami bo jak inaczej to nazwać skoro nie reagują na nowe nienawiści Miedlara czy Modzierzy Wszechpolskiej .Wygląda to tak jakby PiS szykowalo się do konfrontacji.

Niestety kolejny komentarz na poziomie Grzesia Schetyny. To nie MY to ONI . Poczytaj Celińskiego, Hołdysa, Jarosława Kurskiego, idż na spektakl "Klątwa" - może zobaczysz że ostre wypowiedzi (teraz nazywane mową nienawiści) są w obiegu medialnym wszędzie. Nie tylko tam gdzie chciałbyś je widzieć. A tak na marginesie zauwazyć, że śp. Adamowicza zabił recydywista, który miesiąc wcześniej wyszedł z więzienia. Motywy, które są obecnie są znane, nie mają nic wspólnego z tym co piszesz. Odpowiedzialność? Prawo, sądy, słuzba więzienna, policja, ochrona na imprezie. Reszta to typowa sieczka polityczna, która na tym forum też niestety często króluje. 

Strony

 

Reklama