Jesteś tutaj

Sprawa Mariusza Ł.

Obrazek użytkownika 1974
Wysłane przez 1974 w wt., 28/06/2016 - 22:27
Łuczak

Na początku tego roku ogólnopolskie portale rozpisywały się w tej sprawie "W połowie stycznia Mariusz Ł., znany w lokalnym środowisku biznesmen oraz wiceprzewodniczący Rady Miasta w Trzciance (woj. wielkopolskie), zjawił się na komendzie policji. Poinformował, że podczas jego kilkudniowej nieobecności w domu, ktoś ukradł jego samochód - mercedesa. Niemal od razu po wizycie na komisariacie radny udał się do firmy ubezpieczeniowej, by wypłacono mu odszkodowanie w wysokości 25 tys. złotych." http://wiadomosci.onet.pl/poznan/trzcianka-radny-sfingowal-kradziez-wlas... zaraz potem sprawa ucichła? Minęło pół roku i wciąż możemy oglądać naszego "zaradnego" radnego na imprezach wręczającego uśmiechy, uściski i nagrody. Czy trzcianeckie towarzystwo wzajemnej adoracji ma aż takie wpływy ze sprawa została zamieciona pod dywan? Czy ktoś wie jak potoczyła się sprawa Pana Mariusza? Takie oto zdjęcie znalazłem na facebooku

Chlopaki ze wam sie chce tyle pisac to podziwiam. Osobiscie jestem a polityczny. Nie trzymam zadnej z stron. "I co ja pacze"? (tekst z netu) Ze kazdy przy korycie raz dopuszczony od koryta nie odejdzie. Swinki jak szamaja zarcie to jedynie sie przesowaja. Zmieniaja miejsce. Ale swinka ktora ma chyba wiecej lokali w Trzciance niz pan bonzo Łojek to siwnka przywiazana do koryta lancuchem jest. I jak jest taki zart ze gdy swinka zrobi cos bardzo zlego np narzyga do koryta. To druga jej powie : nie dokladaj bo nie zjemy. Taka sentecja pozdrawiam was wszystkich jako obserwator i znawca swinek na wypasie. Za komentarze negatywne dziekuje za pozytywne rowniez dziekuje bardzo a co!  Chlopaki i dziwczeta badzcie po prostu zdrowi . Tego z serca wam zycze. Szkoda zdrowia na te rozmowy. Chociaz wciagaja jak M jak Milosc :)

Nie mozna byc obojętnym na to, co wyrabia sekta PIS z Polska i z podstawami demokratycznego panstwa prawa. Bo coraz bardziej zblizamy sie standardami do panstwa bialoruskiego. A obojetnosc na to co dzieje sie w Polsce przed wyborami parlamentarnymi - gdzie nie poszlo glosowac ok polowa Polakow - doprowadziło do takiej sytuacji, iz rzadzi nami sekta PIS i robi co chce.

To nie żadna sekta tylko obywatele wolnego, demokratycznego państwa. Normalni. Wybrali władzę w demokratycznych wyborach. To nie żadna sekta. Licz się ze słowami i nie poniżaj innych, jak nie chcesz być poniżany. Twoja bezczelność dochodzi do granic tolerancji. Do jakiej sekty Ty należysz? Nie potrafisz odróżnić sekty od partii politycznej? Twoje nieuctwo jest kompromitujące.

P.s. Nawet przeciwnicy ideowi PiS potrafią docenić osiągnięcia rządu, który działa w interesie całego kraju i wszystkich obywateli, a nie jakiejś "sekty". Ucz się samodzielności myślenia, Arek, a nie ulegaj bezmyślnie podszeptom taniej propagandy.

http://telewizjarepublika.pl/leszek-miller-zaskoczyl-wszystkich-pochwalil-rzad-za-500-plus-i-dal-lupnia-opozycji,46812.html

 

Mówiąc o Pis że to sekta to i tak moim zdaniem delikatne określenie patrząc na to co robicie z polską. Acha to wy jesteście normalni bo wybrał was naród no super argument a my wedlug was inaczej myślący jak  ty nas nazwałeś cytuje:oszołomy, złodzieje, sbecy, lewaki itd.I jak się teraz czujesz ty  kulturalny człowieku !!!?

PS. A tak na marginesie możesz wrzucisz jakiś obecny sondaż? Hee

Wyraźnie napisałem: "Nawet przeciwnicy ideowi PiS potrafią docenić osiągnięcia rządu". Ale dla niektórych, czytanie ze zrozumieniem to widać trudna sztuka. Poza tym, powinniśmy się wyzbyć uprzedzeń, że jak jedna partia robi coś dobrego dla kraju to opozycja zaraz musi to potępić, wyśmiać i wyszydzić. Droga wzajemnego wykluczania się, resetowania osiągnięć do dobrego nie prowadzi. Przykład, z programu 500+ korzystają sympatycy wszystkich opcji politycznych w kraju. Ale jest poważne zagrożenie, że następna ekipa po zmianie władzy zabierze ludziom ten program, aby tylko udowodnić swoją rację. To błędne koło. Trzeba z tego wyjść. Dobra rada na dziś: pochwal w pracy osobę, z którą od dawna jesteś w konflikcie. Zauważ u innych coś pozytywnego. Powiedz, dzień dobry, sąsiadom, na widok których odwracałeś się przez lata. Ty odczujesz ulgę, inni też. Dobrego dnia. Mały krok, a cieszy.

Cytujesz komucha i to mi wystarczy. Czekam na cytaty Lenina, Stalina i Gomółki.

A z czym tutaj Tom się nie zgadzasz?

Ponoć sporo rodaków cieszy się z programu 500+ i chętnie z niego korzysta bo... państwo daje. Postanowiłem policzyć ile tak naprawdę kosztuje nas samych ten program.

Rocznie na ten cel państwo wydaje ponad 22 miliardy złotych, czyli miesięcznie około 1,8 miliarda. W Polsce pracuje około 16 milionów ludzi. Czyli każdy pracujący obywatel miesięcznie przeznacza na ten program około 112zł. Załóżmy że średnio pracujemy około 40 lat, to wydamy w tym czasie na ten cel 53 760zł! Czyli mamusia z tatusiem na ten cel wyda już 107 520zł!

A ile dostaną w zamian? Przy pierwszym dziecku 0 (no chyba że bieda. A jeżeli pracują to też się dokładają!). CZYLI SĄ W PLECY 107 000zł!!!!! Przy drugim to zależy po ilu latach się urodziło po pierwszym. Załóżmy że 5 lat później, więc będą dostawać pieniążki przez 13 lat, czyli dostaną 78 000zł. SĄ W PLECY PRAWIE 30 000zł!!! Czyli dopiero przy trzecim dziecku wychodzą na ten słynny plus i to z zastrzeżeniem, że okresy między urodzinami nie będą zbyt długie, inaczej znowu dupa. Tak właśnie państwo nas doi i oni (PiS) doskonale sobie z tego zdają sprawę. Kupili głupi lud ich własnymi pieniędzmi.

Przedstaw te wyliczenia przed kasą, gdzie uprawnieni odbierają zasiłki 500+. Zabierz ze sobą ochraniacze, bo różnie bywa... Nareszcie Państwo coś daje obywatelom. Ale potwierdzasz, że totalna opozycja to prawdziwy beton. Platforma Obywatelska ze Schetyną, Nowoczesna z Petru i KOD z Kijowskim zabiorą ludziom program 500+ i pieniądze. To pewne. Jeśli mają takich "ekonomistów" jak ty, sailor, to groza.

Strony

 

Reklama