Jesteś tutaj

Prawo i Sprawiedliwość dla naiwnych.

Obrazek użytkownika Asbachlt
Wysłane przez Asbachlt w wt., 20/09/2016 - 20:30

 Miało być klarownie i przejrzyście a wyszło szambo.Począwszy od już wprowadzonych  i planowanych zmian,próby podwyżki sobie wynagrodzenia, po ostatnią aferę  zatrudnień w spółkach skarbu państwa niekompetentych ludzi  często członków rodzin nepotyzm i kolesiostwo na niebywałą skalę.I pomyśleć wszystko to tylko dla kasy.Oczywiscie Jarek o niczym nie wiedział.Jakie to byly hasła wyborcze  ile to bylo  krytyki na poprzedników i wylanych pomyji.Jak oni wszyscy dziś wyglądają w świetle tych wszystkich skandali.Wiekszosc posłów z PiS-u gra uczciwych i bogoboinych ludzi jak jeden mąż klęczą w kościele z złożonymi rączkami.A tak naprawdę moim zdaniem to przepełnieni nienawiścią zaklamani fanatycy bardzo niebezpieczni dla ustroju i rozwoju państwa.Jak tak dalej pójdzie do wyladujemy gorzej niż Grecja.A to nienapawa optymizmem.

TEGO SPODZIEWALEM SIE JUZ PRZED WYBORAMI PARLAMWENTARNYMI. Krytykowali PO a sami postepuja o wiele gorzej prowadzac Polske w kierunku panstw, ktore nie traktuje sie powaznie, gdzie łamana jest praworzadnosc i trojpodział wladzy a wspierane a przynajmniej tolerowane jhest przez obecna wladze ksenofob iczne rasistowskie i homofobiczne ataki. 
POLSKO DOKAD ZMIERZASZ Z TAKIM RZADEM PIS? W kierunku upadku. Historia pokazala wielokrotnie do czego takie dzialania prowadza.

http://www.polityczek.pl/index.php/uncategorised/1735-blasikowa-dostala-...

Żonie oficera Wojska Polskiego sie należy kasa za traumatyczne przeżycia związane z pochówkiem.Ale już żonie która też straciła męża będącego na służbie BOR lecący na te same uroczystości w Smoleńsku tym samym samolotem co gen.Basik to nic się nie należy.Skurwesynswo to delikatne słowo na opisywaną sytulacje.

Pokaż mi jednego urzędnika państwowego, który zginął w wypadku samochodowym, którego rodzina dostała tak wysokie odszkodowania. Mało tego. Pokaż mi taką rodzinę, która dostała odszkodowanie w czasie trwania śledztwa! Błasikowa dostała już miliony, a co będzie jeżeli okaże się, że Błasik był jednym z winnych? Zwróci je? Wiem wiem, nie przy pisowskiej komisji.

Słabiutkie argumenty Tom.Pytam się czy wszyscy mają takie przywileje co Błasikowa?A po drugie to jest obrzydliwe wykorzystywać śmierć męża żeby drugi raz wyciągać ręce po pieniądze od państwa i się bogaćic!

Mam pomysł Tom. Mój kuzyn zginął w wypadku samochodowym. Mógłbyś zebrać dla mojej cioci kilka milinów? Wprawdzie nie był urzędnikiem państwowym, ale z jakiej racji oni mają dostawać odszkodowania ze skarbu państwa a rodzina kuzyna nie? A może przez to, że oni polegli?

Tom, znany lepiej jako piwa0, jest taki "szczodry" z tego oto prostego powodu, że jako ojciec dwójki małoletnich dzieci otrzymuje "pińcet".
Weźcie to pod uwagę kiedy czytacie jego komentarze dotyczące oceny rządu i PIS jako całości. Jak to mówią - "punkt widzenia...".
 

Strony

 

Reklama