Jesteś tutaj

Czy nikt nie zauważa.....? że Polską rządzą osoby rozchwiane emocjonalnie...

Obrazek użytkownika Santoryn
Wysłane przez Santoryn w czw., 20/10/2016 - 20:58

1. J. Kaczyński..ogarnięty wolą zemsty za swoje błędy wobec brata...,2. drugi..Maciarewicz.. ostatnie jego gadanie o filmie ze Smoleńska, (spotkanie Tusk Putin).. co się dzieje w RP!! Ocipieliśmy, czy co?

 

Być może Sailor jest pedofilem, tego nie wiem. Wiem natomiast,że nie jest nim sailor.

Co do reszty twoich bzdetów

Szyszko specjalnie talk wpisuje w swoje oświadczenie żeby nie było wiadomo ile ma.
Albo jest takim idiotą, że nie stanowi mu to różnicy. Liczby, cyfry, tysiące. m2, ha ... jeden pies.
Raczej ma 167,00 ha a nie 10.000 razy więcej.
Wpisał m2 a jako jednostkę podaje ha.
Nie zaglądam w kieszeń bo jest to informacja jawna - dochody p. Jana Feliksa Szyszko:
- ZUS - 74. 822 PLN
- Min. Środowiska - 22.274 PLN
- Kancelaria Sejmu RP - 98.505 PLN.
Razem wyszło = -195.601 PLN + dieta nieopodatkowana poselska 29.429 PLN.
Jak to min. Bieńkowska mówiła? "za 6.000 PLN nikt nie będzie pracował" ? czy "tylko głupi pracuje za 6.000 PLN" ?
6.000 PLN x 12 m-cy = 72.000 PLN.

 

Także Malinowski ja lekcję odrobiłem dobrze, a twoje zdanie w stosunku do mojej osoby g... mnie interesuje. Szczególnie twoje.

A w czym mam się wykazać? Jeżeli wrzucasz informację, która jest zweryfikowana i rzetelna to mi nic do tego.

Jeżeli zaś wklejasz jakiś anonimowy pierd z facebooka, że minister rolnictwa ma prawie dwa miliony hektarów, to mam prawo zapytać się, ile to ma wspólnego z prawdą, o ile w ogóle.

Bo logiczne myślenie jest tobie raczej niedostępne. W pomyjach czujesz się najlepiej? To twoje naturalne środowisko? Szkoda.

Jeśli chodzi o wypadek premier Szydło uważam, że krytyka brawury BOR-u jest uzasadniona. Stwarzają zagrożenie na drogach i powinni podlegać zasadom ustalonym dla wszystkich użytkowników.

No i okazało się, że w chwili wciśnięcia hamulca przez kierowcę limuzyny Szydło, limuzyna miała prędkość 85km/h, a nie jak przekazywał Błaszczak 50km/h! Bo się Szydło do domku spieszyła!
Mało tego. Okazało się, że ta limuzyna nie miała wykupionego AC. W sumie po co, przecież i takt nich z nich za to nie zapłaci tylko społeczeństwo. Kilka osób z tego tematu na pewno chętnie się dorzuci.

Jak żołnierzu Tom, 72% to większość czy mniejszość?

Strony

 

Reklama