Jesteś tutaj

Czy nikt nie zauważa.....? że Polską rządzą osoby rozchwiane emocjonalnie...

Obrazek użytkownika Santoryn
Wysłane przez Santoryn w czw., 20/10/2016 - 20:58

1. J. Kaczyński..ogarnięty wolą zemsty za swoje błędy wobec brata...,2. drugi..Maciarewicz.. ostatnie jego gadanie o filmie ze Smoleńska, (spotkanie Tusk Putin).. co się dzieje w RP!! Ocipieliśmy, czy co?

 

Szlachta, proponujesz totalną utopię czyli zupełną izolację, nie ma sąsiadów, nie ma przyjaciół, nie ma whisky, nie ma mandarynek, nie ma Internetu, telefony działają tylko do granicy, samochody i motocykle stoją bo nie ma benzyny, (u nas ropy za mało, ma ją tylko policja i inne służby),masz pogrzeb we Francji, nie możesz jechać bo to wróg, dobrze, że się dowiedziałeś od kogoś od jakiegoś uprzywilejowanego funkcjonariusza tego utopijnego państwa, które Ci się marzy.. to nie wszystkie korzyści, które proponujesz..o innych poczytaj w „Rok 1984” Orwella albo po prostu wykup bilet do Korei Północnej, w jedną stronę, wolałbym żebyś nigdy nie wrócił.

Od jednej ekstremy do drugiej. Izolacja nie jest dobra, ale wasalstwo i utrata suwerenności też nie.   Wolałbyś żebym nie wrócił?  To jest wzruszające.  Może gdybyś nie był ofiarą propagandy zachodniej  miałbyś jakiekolwiek pojęcie o geopolityce.  Wracam do analizy Vault 7.

Sugeruję: bunkier, nie otwierać, siedzieć, czekać, prawdę mówiąc nie wiem na co.. przecież ta totalna ingiwilacja istnieje od chwili gdy internet stał się powszechnym medium (trochę przepowiedni w tym Orwella), jednak nie do końca.. nie musisz mieć kont gdzie popadnie, nie musisz podawać swoich danych wszędzie..między nami mówiąc..wszystko na nic, Twój nic, mój też, jak będą chcieli nas namierzyć, namierzą, kwestia czy damy IM powody, czy tylko komunikujemy się.. na to jest tylko jedna rada: korzystaj z internetu rozsądnie, lub wyłącz internet, wyłącz telefon komórkowy i zamknij się w w/ bunkrze,  tylko jak mamy takie decyzje rozsądnie wytłumaczyć otoczeniu, o wnuczce nie wspomnę.....

Z Vault-7 takie tylko bym wyciągał wnioski....

No gratuluję,co na koncie to Twoje.. faktycznie zabrakło mi argumentów.. tak mi się zdarzyło kiedyś z wnuczką (2 latka), jej argumentacja była równie mnie obezwładniająca jak Twoja, no i co Jej miałem zrobić?:)

Nie miał odwagi, aby w Parlamencie Europejskim, jako Przewodniczący, powiedzieć jasno: Moje ugrupowanie przegrało wybory, ale demokracja nie jest zagrożona.  A każdy rząd ma prawo przekształcać kraj zgodnie z własną wizją. Dlatego niech urzędnicy UE powstrzymają się z potępianiem mojej ojczyzny. Toczy się tylko walka polityczna, jak w każdym kraju UE.

Tusk tego nie powiedział. Wolał umizgiwać się fałszywymi uśmieszkami do zachodniego lewactwa. Nie zahamował ataków na Polskę. Przyczynił się do rozpętania fali wrogości wobec własnego kraju i jego obywateli. Był gotowy wprowadzać sankcje na własny kraj. Trybunał Narodowy dla niego, a nie stanowisko szefa PE.

Skoro tak wam ten zachód wadzi to po co tam jeździcie.Wasza pogarda do inaczej myslacych poraża.Inaczej myślący niż wy to lewacy, złodzieje, i sbecja już to wiemy.Wszelkie niedostosowywanie  się do ogolno przyjętych reguł demokracji w Europie powinno  być krótko za modę trzymane.A Kaczyński myślał że bjak dojdzie do władzy to  bedzie wszystkich w Europie sobie ustawiał jak pionki na szachownicy.Nie tędy droga jaruś pomyliłeś szachownicę .Mam nadzieję że dzis przywódcy UN  pokażą ci gdzie twoje miejsce! Myślę że PiS jest wstanie rozwalić UE lub z niej wyjść aby dopaść Tuska i zemścić się za katastrofę smoleńską.Innego wytłumaczenia nie widzę na te chorą wbrew interesowi Polski sytuację.

Spokojnie... Po raz kolejny kraje Unii oszczają PiS (nie Polskę) grubym moczem. Żaden kraj nie poprze pacana, który w imię nie wiadomo czego (wkrótce się okaże), zdradził własne ugrupowanie. Kolejna porażka tego bandyckiego rządu pewna.

Chcą nam narzucić swoje rygory w myśl własnych, wąsko pojętych interesów ideologicznych i gospodarczych. Nie dopuszczają innych rozwiązań oprócz islamskiego. Już ustalają zgodność szariatu z konwencjami UE, bo islamiści już opanowali przyczółki i terroryzują UE, gdzie się da.  Po nas choćby potop, zdają się mówić i działać lewacy. To, że dostajemy ochłapy z Unii nie dzieje się bezinteresownie. Ale za to mamy być posłuszni, wdzięczni i morda w kubeł. Nie podskakwiać. Nam chodzi o współpracę, partnerstwo a nie spełnianie roli unijnej wycieraczki. Lewacy wspierają takich przywódców UE, którzy im wyjadają z rączki. Tusk się na to nadaje, dlatego ma pewną wygraną. Ale Polska i tak z tego nie skorzysta.

Bezsilni, ale mądrzy i przewidujący Anglicy, opuścili w pośpiechu zadżumioną strefę.  Odrzucając lokalne przepychanki warto zapytać: Jaka ma być Unia Europejska? Islamsko-lewacka czy chrzejścijańska? Jak ma być Polska? Kiedy w Trzciance pojawią się pierwsze meczety i maczety?

Strony

 

Reklama