Jesteś tutaj

Miejska toaleta publiczna

Obrazek użytkownika Tomek
Wysłane przez Tomek w pt., 03/11/2023 - 11:00
budowa miejskiej toalety publicznej

Rozpoczęła się budowa automatycznej toalety publicznej przy zbiegu ulic Sikorskiego i Chełmońskiego ...

"Zgodnie z informacją umieszczoną standardowo na żółtej tablicy na placu budowy, prace przy zbiegu ulic Sikorskiego i Chełmońskiego dotyczą I etapu budowy miejskiego szaletu. Ta długo oczekiwana inwestycja została zatem rozpoczęta. Kładzione są obecnie przyłącza wodno-kanalizacyjne i elektroenergetyczne, które mają posłużyć do zasilenia i obsługi modułowej toalety publicznej. Jej zakup zostanie zrealizowany z przyszłorocznego budżetu, a sama bryła stanie w miejscu dotyczasowego stoiska z truskawkami, które przeniosło się "w międzyczasie" na drugą stronę ulicy ..."

Cytat pochodzi z: https://www.facebook.com/100050469462783/posts/pfbid02V8XGKP51YLtoE7DSan...

"W tym roku budowlańcy przygotują odpowiednie przyłącza. Doprowadzą rury wodno-kanalizacyjne i prąd. Koszty tych prac to około 170 tysięcy złotych. – Szacujemy, że drugie tyle będzie kosztowało kupienie takiej modułowej toalety. Ona już nie będzie aż tak samoobsługowa, natomiast w pewnym zakresie ta automatyka się pojawi – zapewnia Krzysztof Jaworski, burmistrz Trzcianki"

Cytat pochodzi z artykułu: https://www.asta24.pl/2023/11/14/bedzie-final-szaletowej-epopei-w-trzciance którego lekturę gorąco polecam ;)

 

Reklama