Jesteś tutaj

MONITORTING

Obrazek użytkownika MGlover
Wysłane przez MGlover w pt., 07/10/2016 - 02:50

Dowiedziałem się ostatnio, że na 20 kamer monitoringu w Trzciance działają 2 kamery. Reszta kamer jest zepsuta. Pytanie moje brzmi, czy atrapy alb zepsute kamery naprawdę odstraszają wandali i po drugie, jeśli nie odstraszają to po co te kamery?

Masz przyjemność jak mi ubliżasz? hm.... To rodzaj zboczenia czy raczej frustracja ?
Nie widzisz różnicy w między postawą Twoją a moją?
Różnica jest wielka. Ty doskonale wiesz kto ja jestem, a ja nie wiem ktoś ty. Dlategoś taki "bohater".Poza tym, w moim profilu wyświetla się kontakt do mnie. Piszę pod Nickiem Frant lecz większość forumowiczów doskonale wie kto i dlaczego. To się nazywa różnica klas.....

Sam wyrobiłeś sobie paskudną opinię. Nie udawaj teraz skrzywdzonego chłopczyka.Na twoje "chwyty" nikt się już nie nabierze. Jesteś przebiegły i fałszywy. Nie wzbudzasz zaufania ani sympatii. A na to już nie ma rady.

Frant zastanawiłeś się kiedyś dlaczego nigdy nie udało się tobie zostać wymarzonym radnym?Pogodz się z faktem że wielu mieszkańców Trzcianki myśli o tobie podobnie jak Tom nie ukrywam  ja zresztą też.A o twoim burmistrzu udającym samorządowca napiszą w innym temacie frant.

Ja przynajmniej mam jakieś perspektywy w przeciwieństwie do Was, Nie jak Wy zza węgła jak ta 5 kolumna...z lubością ubliżacie i wyzywacie mnie. Jeśli czerpiecie z tego cośkolwiek to współczuję Wam serdecznie i życzę dużo zdrowia :-)))))))))))))))

 

Reklama