Jesteś tutaj

Nagrody dla urzędników

Obrazek użytkownika Tomek
Wysłane przez Tomek w sob., 28/01/2017 - 19:28

 

Kolejny bardzo ciekawy reportaż o nagrodach dla naszych urzedników przygotowany i opublikowany na Youtube przez Telewizje Asta

 

Ciekawe czym ten jeden pracownik trzcianeckiego urzędu podpadł że tylko on nie dostał nagrody? Zastępczyni trzcianeckiego burmistrza 4900 złotych nagrody mieszkańcy faktycznie mogą być "zniesmaczeni".

Tylko 4900?Kiedy pani Zozula była jeszcze zwykłą urzędniczką to pamiętam ją za bardzo nie sympatyczną osobę.Nie wiem jak jest dziś chociaż słuchy mnie dochodzą że wiele się nie zmieniło.Też jestem ciekaw czym takim pani Zozula zasłużyła sobie aż na taką wysoką nagrode?I dobrze byłoby dotrzeć do tej osoby która jako jedyna nie dostała nagrody z całego urzędu.Jak to się mówi prawda ma dwie strony.

To jest twoja opinia ja miałem inne doświadczenie w kontakcie jako patent z tą panią niestety .I nie podważam jej kompetencji jako urzednika bo w końcu po tylu latach pracy w urzędzie musi posiadać wiedzę o funkcjonowaniu urzędu i samorzadu bynajmniej tak powinno być.A co sądzicie o nagrodzie dla pani vice czy to nie lekkie przegięcie? 

Kwota 176 tys.zł ...

...nie wierciłbym dziury z tym jednym pracownikiem bo może łatwo stać się antybohaterem tego przekazu... czasem powody wykluczenia z nagrody mogą być po stronie pracownika. 

4900 zł - szczerze?  . To dużo. 

Zastanawia mnie fakt, że w tym przypadku każdy włodarz i każdy rzecznik urzędu mówią jednym głosem ... ;)  Prócz naszego burmistrza - nie chciał komentować tego co dobrze komentować się nie da ;)   - czyli wyszedł na tym najlepiej ;) 

 

 

Reklama