Jesteś tutaj

Hotspot WiFi w Trzciance

Obrazek użytkownika 1974
Wysłane przez 1974 w pt., 03/06/2016 - 06:35
hotspot wifi

I oto jest !!! W dniu wczorajszym Pan Dawid Czyż na oficjalnym fanpagu miasta poinformował, że dzięki umowie z firmą ASTA-NET S.A. w Trzciance 1 czerwca pojawił się pierwszy punkt Hotspot, czyli otwarty punkt dostępu, umożliwiający połączenie z Internetem za pomocą sieci bezprzewodowej opartej na standardzie Wi-Fi. Aby korzystać z internetu, należy wyszukać sieć hotspot ASTA-NET, co pozwoli na 15-minutowe darmowe korzystanie z usługi, lub bez ograniczeń dla klientów ASTA-NET.

Zdjęcie pochodzi z facebook.com/GminaTrzcianka/

Gratulacje dla urzędników i dla sponsora!

Teraz przydałoby się prawidłowo oznakować to miejsce. Warto poinformować także przyjezdnych na jakich warunkach udostępniany jest darmowy internet. Może na tej lampie pod antena powinna także pojawić się tabliczka z logo Free WiFi oraz logo sponsora?

Doskonale wpisuje się Hotspot w moją ocenę ulicy Kościuszki, że to najładniejszy "miejski" zakątek Trzcianki. Odstaje od tego obrazu "terminal", chodzi o radzaj nawierzchni i jej wykonanie.Lecz mimo tego po prostu jest tam ładnie. Tak trzymać! :-)

Może jestem naiwny i niewiele wiem o życiu, bo nurtuje mnie takie pytanie: W jaki sposób mi, jako potencjalnemu użytkownikowi WiFi udowodni się, że mam lub nie w domu podłączoną Astę??  W sensie jak to wygląda... po 15 minutach mi "zgubi" sygnał i zapyta o jakiś magiczny kod, który jako abonent Asty dostałbym przy fakturze np., czy jak?? 

Proszę się nie nabijać, tylko wytłumaczyć, bo serio mnie to intryguje, a jestem lekko zielony w zaawansowanej technice.

 

Reklama