Jesteś tutaj

37. Bieg im. Tadeusza Zielińskiego

Już 22 września w Trzciance odbędzie się 37. Bieg im. Tadeusza Zielińskiego! Przed nami ostatnie dni zapisów! Zarejestrować się można na stronie internetowej https://foxter-sport.pl/xxxvii-ogolnopolski-bieg-uliczny-im.-tadeusza-zi...

• Bieg główny i zawody nordic walking: godz. 11:00, start i meta - ul. Żeromskiego 28 (sprzed parkingu Hali)
• Biegi dziecięce i młodzieżowe: godz. 9:00, ul. Żeromskiego 28
• Wyścigi rowerowe: godz. 14:00, ul. Żeromskiego 28

Po wyścigach koncerty: Junior Stress oraz Piosenkowa Krowa.

Trasa biegu liczy 10 km i jest atestowana. Z zawodnikami pobiegną również pacemakerzy, którzy pomogą złapać każdemu biegnącemu odpowiednie tempo.

Na zawodników, w strefie relaksu czekać będą licencjonowani fizjoterapeuci, którzy zapewnią masaż tkanek głębokich, masaż klasyczny, kinesiology taping, terapia manualna - brzmi nieźle, nieprawdaż?

Nie zapominamy też o tych najmniejszych. Dla nich będzie przygotowane wiele atrakcji: biegi dla najmłodszych, zamki dmuchane, animacje, balony, zabawy, konkursy i wiele innych!

Na trasie zawodów będą występować utrudnienia w ruchu! Jako, że tego dnia przypada również światowy Dzień bez samochodu, sugerujemy niekorzystanie z aut i wspólny doping pod Halą Sportowo-Widowiskową lub na ulicach, po których biec będą sportowcy tj.: Ul. Żeromskiego, ul. Wieleńskiej, ul. Staszica, ul. Mickiewicza, ul. Prostej i ul. Gorzowskiej. Największe utrudnienia wystąpią odpowiednio:
- w godz. 8:45-10:00 zamknięcie ul. Żeromskiego na czas biegów dziecięcych
- w godz. 10:45-12:30 zamknięcie całej trasy biegu
- w godz. 13:45-15:30 zamknięcie całej trasy wyścigu kolarskiego Uruchomione będą objazdy z Wołowych Lasów przez Gostomię i ze Stradunia przez Smolarnię.
Udrożniona dla ruchu będzie natomiast ul. Kolejowa.
Prosimy również o nieparkowanie samochodów na trasie zawodów. Pod halą odbędą się dodatkowo atrakcyjne koncerty i animacje dla dzieci:). Serdecznie zapraszamy!

 

Reklama