Jesteś tutaj

Wybieramy nowego burmistrza

Obrazek użytkownika 1974
Wysłane przez 1974 w sob., 11/11/2017 - 11:21

Wielkimi krokami zbliża się koniec kadencji obecnie nam panującego burmistrza. W międzyczasie obecna partia rządząca przygotowuje ustawę zabraniającą pełnienie funkcji burmistrza przez wiele karencji. Czas zatem zastanowić się kto realnie mógłby zastąpić naszego obecnego włodarza.

Tylko bardzo proszę, dyskutujemy poważnie i merytorycznie. Darujcie sobie takie kandydatury jak panowie Łuczak czy Gawrych. Może znajdzie się jakiś kandydat który zadba nie o siebie a o nasze miasto i jego mieszkańców.

Po obejrzeniu sesji, stwierdzam że radny Krzysztof Jaworski daje radę. 

Najważniejsze to byc uczciwym wobec siebie i swoich zasad, mieć własne zdanie i myśleć samodzielnie. 

Reszta sama się układa, ludzie to zauważą i docenią. Prędzej czy później!

Zgadzam się z Tobą. KJ, mimo nieco biernych 3 lat wobec pewnych spraw , zasługuje na szansę. 

Należy jednak rozmawiać  z mieszkańcami - wyborcami, że "ładniewyglądanie"  KC i pseudojedność RM to być może hipokryzja. Ostatnia sesja pokazała , że własne zdanie jest niewskazane.  Młodym KJ, WN AH natychmiast zarzucono "rujnowanie zgody" .  Przykre jest, że dla niektórych radnych korzystne jest stanowisko "potakiwaczy". 

Nasz burmistrz - lider Prawa i Sprawiedliwości w Okręgu przyzwyczaił się, że nikt mu się nie stawia i teraz każde zdanie odrębne, któregokolwiek z radnych jest dla niego szokiem...

Smutne jest pouczanie radnych z mównicy i traktowanie ich jak gówniarzy..., a takie traktowanie zgubiło już niejedną "starą" wydrę!

Być może to dla niektórych byłaby rewolucja, ale uważam, że czas na młodych! Wśród moich znajomych coraz częściej pada kandydatura na idealnego burmistrza który ogarnąłby temat ... Ciekawe tylko, czy Krzysztof W. Jaworski zamierza kandydować o ten urząd? Jeśli tak, to ma mój głos!!!

Strony

 

Reklama