Jesteś tutaj

Czy nikt nie zauważa.....? że Polską rządzą osoby rozchwiane emocjonalnie...

Obrazek użytkownika Santoryn
Wysłane przez Santoryn w czw., 20/10/2016 - 20:58

1. J. Kaczyński..ogarnięty wolą zemsty za swoje błędy wobec brata...,2. drugi..Maciarewicz.. ostatnie jego gadanie o filmie ze Smoleńska, (spotkanie Tusk Putin).. co się dzieje w RP!! Ocipieliśmy, czy co?

 

Totalitaryzm i zapis w konstytucji że nie może występować a to co nam fundują żydzi to zapewne wyjaśni Kwaśniewski Aleksander https://m.fronda.pl/a/wstrzasajacy-zyciorys-ojca-aleksandra-kwasniewskie... albo Borowski Marek https://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=163144&t=163144 . Są na to paragrafy kodeksu karnego  i zapis w konstytucji,  Zorganizowana grupa przestępcza o charakterze zbrojnym  https://statystyka.policja.pl/st/kodeks-karny/przestepstwa-przeciwko-13/... . I pisząc to nie chce się nikomu narazić.

Co do towarzystwa przyjaciół socjalizmu tzw błędnie nazywanego komunizmem https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/kodeks-karny-16798683/... . Był system polityczny PZPR kiedyś który regulował np inflację że nie musieliśmy się znać interesować, mogliśmy wszyscy zająć się zarabianiem pieniądzy. Teraz system socjalny w Niemczech 400 euro - 1800 zł , dają korzystać jak i korzystają, śmiałem się ostatnio że potrafili wprowadzić system podatkowy jak w Niemczech a zarobki eurokołchoz czego nie doświadczają Czesi , żyją ale też dają żyć!!! Można no można, a czy jesteśmy pracowici niech każdy se odpowie i nie mylić z owczym pędem a ambicjami( posadzić drzewo, spłodzić syna, wybudować dom).

Strony

 

Reklama