Jesteś tutaj

Czy nikt nie zauważa.....? że Polską rządzą osoby rozchwiane emocjonalnie...

Obrazek użytkownika Santoryn
Wysłane przez Santoryn w czw., 20/10/2016 - 20:58

1. J. Kaczyński..ogarnięty wolą zemsty za swoje błędy wobec brata...,2. drugi..Maciarewicz.. ostatnie jego gadanie o filmie ze Smoleńska, (spotkanie Tusk Putin).. co się dzieje w RP!! Ocipieliśmy, czy co?

 

Kojarzenie faktów

https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1482764%2Cciag-dalszy-afery-korupc...

https://tvn24.pl/premium/darowizny-dla-grzegorza-tobiszowskiego-europosl...

https://www.money.pl/gospodarka/fuzja-lotosu-z-orlenem-sprzedaz-czesci-l...

Wyzysk, współczesne metody niewolnicze, wyludnienie Polski obóz pracy tania siła robocza ue (70% produkcji polskiej to export) -wiem teorie spiskowe - za pomocą dyrektyw(sankcje wobec gospodarki - niemożliwa sprzedaż np jabłek do Rosji a co będą nimi rzucać na Ukrainie) np klimatyczne (miliardowe kary).

https://stat.gov.pl/wyszukiwarka/?query=tag:handel+zagraniczny

No to zobaczcie ile będzie płacić za emisję tony CO2. Każdy z nas. Indywidualny podatek od CO2.

 https://www.euractiv.com/section/emissions-tr...rt-fuels-softened-by-new-social-climate-fund/

45 Euro/t. Spalacie 3 t węgla na sezon, czyli będzie to emisja 9 ton CO2 czyli trzeba będzie zapłacić dodatkowo 405 Euro czyli 1900 zł podatku od CO2. To nie wszystko. Od każdego literka paliwa zapłacicie powyżej 10 eurocentów. Czy widzieliście taką informację w jakiejś telewizji?

Tak wygląda reforma ETS

Za szybko pchają nas w ten czysty atom a taka Francja która atomem stoi 100.000.000.000 euro ma firma zadłużenia. Dopóki nie ma dopracowanych magazynów energii elektrycznej zwolnił bym.

https://www.pb.pl/pilotazowy-magazyn-energii-przy-farmie-wiatrowej-934803

Spalamy miliony m3 gazu, tony węgla i biomasy aby ogrzać domy, a PSE "musi" zastrzymać napędzane darmowym wiatrem wiatraki bo "nadwyżka". Ja tego (w przenośni i dosłownie) nie kupuję.

Czemu znajomi jeżdżą nadal do np Danii pracować i zarabiać w euro.
Czy można skopiować zarobki by były takie jak na tzw zachodzie żeby Ci którzy pracują (pracują a nie tylko chodzą do pracy) mogli pozwolić sobie na zakup nowego Mesia po przepracowaniu roku a Ci którzy nie pracują z różnych powodów mogli też godnie żyć (tylko do siebie, nic od siebie).
Czy mają klimat inny niż ten u nas, jest cieplej i wietrznej i nie mają dyrektyw ue duszących gospodarkę PL.
Czy mają rozwinięty system socjalny, ile wynosi zasiłek na głowę - nie wiem ale zapewne nie jest wysokość renty jak w PL 913 zł (czasowe) i 1300 zł (na stałe).
Można tak krzyczeć w las.

Czym się zajmowaliśmy przez niejedną kadencję polityków np czy krzyż ma wisieć w sejmie, czy orzeł ma być w koronie to bardzo dobrze płatne praktyki zawodowe użytkownika i odpowiednio dobrane składniki które sprawdzają się od lat a dział rozwoju Orlen i chodzi mi tylko o pieniądze (10 mln euro sam F1) i o to kto jest bardziej potrzebny magazyny energii, sklepowe czy Kubica zarabiający tyle w miesiąc ile Ty w rok, ludzie potrzebują igrzysk i chleba wartości się odwróciły - coś jest nie tak.

Strony

 

Reklama